Skuteczne leczenie metodą biorezonansową

Skuteczne leczenie metodą biorezonansową

Wiele osób zastanawia się, czy faktycznie fale elektromagnetyczne mogą pomóc w leczeniu różnych groźnych chorób? Nie ulega wątpliwości, że każdy żywy organizm wytwarza fale elektromagnetyczne. Fale tego rodzaju wytwarzają również patogeny, które są groźne dla naszego zdrowia i wywołują wiele groźnych chorób. Medycyna jest nauką,  która cały czas się rozwija, korzystając przy tym z nowych technologii.

Pacjenci są zainteresowani metodą biorezonansową

metoda biorezonansowaPrężny rozwój medycyny stwarza wiele możliwości odnośnie leczenia groźnych i uciążliwych chorób przewlekłych. Niemniej jednak nadal współczesna medycyna napotyka na pewne ograniczenia. Co rusz powstają nowe metody leczenia chorób. Jedna z takich metod jest biorezonans magnetyczny. Pacjenci, którzy cierpią na różne przewlekłe schorzenia, są zainteresowani ta metoda. Metoda biorezonansowa ma dość mocne podstawy teoretyczne. Każdy organizm wytwarza określone pole elektromagnetyczne. Zmiana w obrębie tego pola może przynieść określone efekty. W przypadku drobnoustrojów i patogenów możemy łatwo wpływać na ich pole elektromagnetyczne i doprowadzić do ich całkowitego zniszczenia. Jak nietrudno się domyśleć, zniszczenie patogenu odpowiedzialnego za chorobę prowadzi do usunięcia jej objawów. Wówczas nasuwa się jednak zasadnicze pytanie, czy niszcząc pole elektromagnetyczne danego patogenu, zniszczymy również pole elektromagnetyczne danego organizmu? W tym miejscu należy wspomnieć, że każdy organizm wytwarza pole elektromagnetyczne posiadające ściśle określona częstotliwość. Dlatego też metodę biorezonansową można bezpiecznie stosować nawet u małych dzieci oraz u kobiet w ciąży. Z metody tej mogą skorzystać również osoby w podeszłym wieku. Biorezonans magnetyczny jest szczególnie polecany dla osób cierpiących na zapalenie stawów. Metoda ta przynosi również dość obiecujące wyniki w zakresie leczenia nowotworów. Dowiedziono bowiem, że tkanka nowotworową wytwarza pole elektromagnetyczne o innej częstotliwości.

Lekarze i terapeuci korzystający z biorezonansu magnetycznego znają te metodę od podszewki. Pacjenci chętnie decyduje się na poddanie się tej terapii. Mają nadzieję na szybkie wyleczenie oraz poprawę samopoczucia. Należy podkreślić, że działanie biorezonansu magnetycznego nie zostało jeszcze w stu procentach zbadane.

Close Menu