Pokój dla małego kibica

Pokój dla małego kibica

Przeprowadzka, remont, a może tylko kosmetyczna zmiana umeblowania? Pomysł na odświeżenie pokoju bywa trudny w realizacji, szczególnie jeśli w grę wchodzi jego mały mieszkaniec. Wówczas nie ominą nas dyskusje na temat kolorow, wzorów czy innych aspektów małej sypialni. Negocjacje bywają naprawdę trudne. W końcu każdy lokator chce mieć wpływ na to, w jakich warunkach przyjdzie mu mieszkać.

Bez pościeli z herbem klubu się nie obejdzie

pościel fc barcelona dla dzieckaPrzeżyliśmy to całkiem niedawno, kiedy mały musiał się „przesiąść ” do nowego łóżka. No i się zaczęło. Uznaliśmy, że skoro zmieniamy łóżko, to może zrobimy mały remont. Ściany pamiętały jeszcze czasy, kiedy synek malował po nich kredkami. Tak, tak. Zmywalna farba nie okazała się wcale aż tak zmywalna. Może to też odpowiedni czas, by mebelki wymienić na meble, w końcu za chwilę będzie tu mieszkał prawie „dorosły” facet. Dobra, to za parę lat, ale już teraz czas na zmiany. Wielkiej rewolucji nie będziemy chyba robić. Pozostajemy przy bieli i jej „okolicach”. I tyle, jeśli idzie o naszą decyzję i o kolor ścian. Reszta podlega już dyskusji z głównym lokatorem pokoju. Meble. Ufff. Udało się wybrać bez większych problemów. Mamy więc biurko, szafę, komodę. Mamy gablotkę na przyszłe puchary naszego małego sportowca. Niedługo zacznie się zapełniać. Marzenie każdego rodzica, który jest kibicem swojego dziecka. Właśnie. Dziecko to też kibic. A więc gdzieś musi zawisnąć szalik ulubionego klubu. I kwestia obecnie najważniejsza. Łóżko. Gdzie znaleźć pościel fc barcelona dla dziecka. Na szczęście z pomocą pośpieszył internet. Szybkie zamówienie i jest. Poduszka, kołdra, za chwilę jeszcze doślą piżamy. Będzie więc niemal komplet. Niemal, bo za chwilę zaczyna się rok szkolny i kwestię klubowych gadżetów trzeba będzie uzupełnić o długopisy z logo, może nowy plecak, zeszyty, piórnik i pewnie jeszcze trochę więcej. 

Zaczęło się od łóżka. Akurat ten mebel trzeba było wymienić. Reszta to już lawina, która sami zdecydowaliśmy się poruszyć. I poszło. Dyskusje, decyzje, wybory. Malowanie, wnoszenie mebli, składanie i tak dalej. Oczywiście wszystko pod nadzorem młodego kierownika budo9wy, to znaczy remontu. Kierownik okazał się być zadowolony. Na szczęście można odpocząć. I położyć się spać. Niektórzy pójdą w nowej pościeli.

Close Menu