Jak sukienka wieczorowa to tylko z koronki

Jak sukienka wieczorowa to tylko z koronki

W związku z tym, że zbliżał się Nowy Rok a w raz z nim okazja do świętowania – Sylwester – zaplanowaliśmy wraz z przyjaciółmi udział w balu. Wiązało się to z tym, że my jako kobiety musiałyśmy zaopatrzyć się w piękne kreacje a mężczyźni w garnitury.

Elegancka sukienka wieczorowa z koronki

sukienki wieczorowe z koronkiZazwyczaj tego typu okazje świętowaliśmy podczas domówek, dlatego też musieliśmy się odpowiednio przygotować. Razem z moimi koleżankami postanowiłyśmy, że kupimy sobie sukienki wieczorowe z koronki. Poza tym, że są one bardzo eleganckie i stylowe, to są seksowne i modne. Ja wybrałam sobie czerwoną sukienkę wieczorową z koronki, którą kupiłam w jednym ze sklepów w galerii handlowej. Byłam bardzo szczęśliwa, że udało mi się na nią trafić, ponieważ była naprawdę wyjątkowa i unikalna. Moje koleżanki postawiły na bardziej stonowane kolory, czyli na ponadczasową czerń, ale muszę przyznać, że ich kreacje były równie piękne jak moja. W sukienkach wieczorowych z koronki czułyśmy się jak gwiazdy Hollywood. Cała impreza miała odbyć się w ruinach zamku, gdzie pozostało już niewiele komnat i tylko część zamku była oddana do użytku. Klimat balu miał być utrzymany w bardzo doniosłym i eleganckim stylu. Nasze stroje koronkowe wpasowałyby się zatem idealnie. Były długie aż do ziemi. Moja sukienka wieczorowa z koronki miała odkryte plecy i długie rękawy pokryte śliczną czerwoną koronką. Koleżanka miała sukienkę bardzo opiętą, która sięgała aż do samej ziemi. Druga koleżanka miała dość podobną, ale jej była lekko rozszerzana ku dołowi. Dzięki temu nie wyglądały identycznie. Nie mogłyśmy się już doczekać tego balu i całej uroczystości, która zapowiadała się wyśmienicie. Nasi mężczyźni zainwestowali we fraki, więc tworzyliśmy idealnie zgrane pary. Pozostało nam tylko świętować do białego rana, pić najlepszego szampana i bawić się. O odpowiednie towarzystwo nie martwiłam się wcale, ponieważ wraz z przyjaciółmi z którymi wybieraliśmy się na tą uroczystość spędziliśmy nie jedną okazję i muszę przyznać, że przy nich nie można się nudzić ani narzekać na brak tańców.

Wszyscy oczekiwaliśmy nadejścia trzydziestego pierwszego grudnia z wielką niecierpliwością. Wszystko po to, aby móc przywitać Nowy Rok w naszych pięknych i eleganckich strojach. Szczególnie ja nie mogłam się doczekać, aż założę swoją kreację.

 

Close Menu