Firma zajmująca się sprzątaniem

Firma zajmująca się sprzątaniem

Niedługo w mojej rodzinie szykowało się ważne wydarzenie. Moi dziadkowie mieli obchodzić swoją pięćdziesiątą rocznicę ślubu. To naprawdę imponujący wynik. Muszę przyznać, że podziwiam ich, wytrwać tak długo razem należy w dzisiejszych czasach należy do rzadkości. Rzadko słyszy się, że o tak długich stażach małżeńskich. Dlatego cała nasza rodzina pragnęła nagrodzić ich i urządzić uroczystą rocznicę ich ślubu.

Sprzątanie domu na rocznicę ślubu

Sprzątanie w OpoluMiała to być wspaniała uroczystość, którą zapamiętają na długo. Zaprosiliśmy całą rodzinę oraz ich znajomych. Dziadkowie mieli swoje lata, więc nie chcieliśmy organizować ich rocznicy poza domem, w jakieś restauracji. Wspólnie postanowiliśmy urządzić im przyjęcie w ich domu. Dlatego należało go odpowiednio przygotować. Miał wyglądać olśniewająco. Do tego celu wynajęliśmy ekipę sprzątającą, która miała doprowadzić mieszkanie do porządku. Zależało nam, aby dom lśnił czystością. Zresztą chcieliśmy, aby to był jeden z prezentów. Dziadkowie mieszkają w zabytkowym, dziewiętnastowiecznym domu, dlatego wymagał gruntownego wysprzątania. Znaleźliśmy sprzątanie w Opolu, które miało naprawdę atrakcyjne ceny. W zakres ich usług miało wchodzić umycie okien, odkurzenie i pranie dywanów, odświeżenie i wytarcie z kurzu mebli oraz wypranie zasłon. Zamówiliśmy także u pracowników tej firmy odświeżenie tapicerki. Każdy kto zobaczyłby zabytkową, licząca sobie wiele lat sofę moich dziadków, przyznałby rację, że ich tapicerka tego potrzebowała. Z kolei pranie dywanów było znacznie bardziej złożone niż myślałam. W naszym przypadku trwało wyjątkowo długo, ponieważ dywany moich dziadków są naprawdę sporych rozmiarów. Przy okazji wyprali także wykładzinę w ich sypialni. Kiedy ekipa sprzątająca pojawiła się w domu dziadków, byli oni nieco zaskoczeni, ponieważ miała to być niespodzianka. Szczególnie babcia była przeszczęśliwa, ponieważ sama szykowała się do wielkiego sprzątania. Wreszcie mogła odpocząć, a porządkami zajęli się prawdziwi specjaliści.

A jak przebiegła rocznica ślubu moich dziadków? Bez zarzutu, była to naprawdę piękna uroczystość. Było naprawdę rodzinnie, przyjechali nawet krewni, którzy na stałe mieszkają za granicą. Wszyscy zwrócili uwagę na idealnie wysprzątany dom. Nic dziwnego, lśnił czystością.

Close Menu